fbpx
Ukraine
marketing.da.td@gmail.com

Послуги 3D-тур

T&D Маркетинговое агентство

Кому і для чого сьогодні потрібен 3D ТУР?

Для житлової нерухомості

Житлова нерухомість – це квартири, будинки, таунхауси, дачі, котеджі, шале, кімнати, палаци, вілли і т.п. 3D тур Matterport (USA) технологія допоможе власнику або ріелтору швидко здати в оренду або продати будь-яку житлову міську або заміську, зарубіжну нерухомість без необхідності організовувати незліченні відвідування і часто непотрібні покази.

Для торгових та промислових виставок

Перш за все 3D тур – сучасна технологія демонстрації новинок і досягнень в інтерактивному режимі. Він дозволяє в будь-який час з будь-якої точки світу побачити в найдрібніших деталях всю експозицію. 3D – тур особливо актуальний для тих, хто не зміг потрапити на виставку і може бути цікавий як звіт про минулій виставці

Для комерційної нерухомості

У цьому випадку ваші потенційні клієнти можуть все побачити так, як якщо б ви були разом з ними, без необхідності кожного разу організовувати перегляд.

Для кафе, бару, ресторану, банкетного залу

Наш 3D тур допоможе переконати майбутніх гостей що єдине правильне рішення – побувати в вашому кафе або ресторані.

Для Фітнес і спорт клубів

Віртуальний 3D тур від ONE-VISION працює на технології Matterport (USA) – це абсолютно новий рівень презентації вашого об’єкта. Унікальний інтерактивний 3D тур підвищить всі показники, починаючи від конверсії сайту, закінчуючи кількістю клієнтів, що звернулися.

Для SPA-центрів і косметичних салонів

Розкіш сучасних SPA і косметичних технологій, унікальність обладнання може бути легко продемонстрована за допомогою 3D туру потенційним клієнтам як преміальної клініки косметології і естетичної медицини, так і клієнтам будь-якого СПА салону

Для магазинів і торгових центрів

Власник магазину може показати майбутнім покупцям, що у нього прекрасний торговий зал і що найцікавіше товар знаходиться тут. Так, щоб будь-якій людині неодмінно захотілося прийти саме сюди.

Для готелів, пансіонатів, санаторіїв

Саме 3D тур дозволяє показати майбутнім гостям комфортність ваших номерів, основні моменти розташування, ваш стиль, ваші зручності та ваш сервіс. Як наслідок, це дозволить вам легко виділитися на тлі конкурентів!

Для страхових компаній

Виняткові можливості 3D туру дозволяють з колосальною деталізацією легко фіксувати будь-які об’єкти ДО і ПІСЛЯ настання страхового випадку.

Для музеїв, галерей і художніх виставок

Будь-який бажаючий зможе побувати на виставці, в музеї або художній галереї і вивчити там все до найдрібніших подробиць. В режимі 24 години на добу – навіть після того, як виставка закрилася.

Для Автосалонів

Будь-який потенційний покупець вже з дому може побачити весь модельний авторяд автосалону. 3D тур дозволить покупцеві подивитися, вивчити і навіть посидіти в кожному авто, швидше визначитися з вибором. І як наслідок-ви вже заочно випереджаєте своїх конкурентів!

Для яхт і круїзних кораблів, літаків і авіалайнерів

Підготуватися до подорожі на круїзному кораблі, яхті, авіалайнері або просто на вертольоті, ознайомитися з салоном розташуванням кают або крісел, ступенем їх комфортності, вибрати потрібну за смаком і можливостям завжди допоможе 3D тур.

Процес роботи

медийная реклама google
стоимость рекламы в гугл адвордс

Огляд об’єкта

його вивчення і складання плану реалізації проекту.

Договір

Узгодження обсягу та переліку робіт, укладення офіційного договору.

Зйомка

Проведення зйомки у зручний для замовника час так, щоб це не заважало відвідувачам і персоналу.

Підготовка

Обробка знятих матеріалів в спеціальній програмі Matterport і створення віртуального 3Д туру.

Фото в 4К якості

За бажанням замовника проводиться видача фотографій об’єкта в 4К як для каталогів або презентацій.

Тарифні плани розробки 3D-туру

контекстная реклама google ads

Мінімальний

Кількість панорам: 5-9 шт.

Ціна за 1 панораму: 600 грн.

контекстная реклама google ads

Старт

Кількість панорам: більше 10 шт.

Ціна за 1 панораму: 500 грн.

контекстная реклама google ads

Оптимальний

Кількість панорам: більше 15 шт.

Ціна за 1 панораму: 450 грн.

контекстная реклама google ads

Максимальний

Кількість панорам: більше 25 шт.

Ціна за 1 панораму: 400 грн.